Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

с
нема опис на уредувањето
с
с
главен_изведувач = [[ГП Бетон]]|
играат = [[ФК Работнички]]<br />[[ФК Вардар]] <br />[[Национален фудбалски тим на Македонија]] | |
капацитет = 3233.580460 |
}}
 
3.784

уредувања