Разлика помеѓу преработките на „Роберт Алаѓозовски“

с
нема опис на уредувањето
с
|name = Роберт Алаѓозовски
|image =
|office = [[Министер за култура на Република Македонија]]
|president = [[Ѓорге Иванов]]
|premier = [[Зоран Заев]]
3.786

уредувања