Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Селска чешма“

нема опис на уредувањето
(Информација за настан)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
*Поради тоа што местата се ограничени, потребно е да го најавите своето присуство со [[Разговор со корисник:Виолетова|порака]] или на тел: 078 - 416 754. Поздрав - [[User:Виолетова|Виолетова]] <small>([[User talk:Виолетова|разговор]])</small> 13:35, 3 јуни 2017 (CEST)
 
==Проблем со шаблонот за руски јазик==
Приметив кај сите кои го додале во Википедија:Вавилон се појавува "Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош." Кај тие кои го додале користејќи друг код не се појавува овој проблем. [[User:Bridenh|Briden]] <small>([[User talk:Bridenh|разговор]])</small> 06:23, 6 јуни 2017 (CEST)
496

уредувања