Европско првенство во фудбал 2004: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| натпревари = 31
| голови = 77
| стрелец = {{flagicon|CZE}} [[Милан Барош]] (5 goalsголови)<br />
| бголов = 5
| најдобар = {{flagicon|GRE}} [[Теодоракис Загоракис]]
13.749

уредувања