Европско првенство во фудбал 2004: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{превод}}
{{Инфокутија за меѓународно фудбалско натпреварување
| име_на_турнирот = | tourney_name = УЕФА ЕУРО 2004
13.757

уредувања