Европско првенство во фудбал 2004: Разлика помеѓу преработките

с
отстранета Категорија:UEFA European Championship tournaments користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
с (отстранета Категорија:UEFA European Championship tournaments користејќи го HotCat)
[[Категорија:Европско првенство во фудбал 2000| ]]
[[Категорија:Уефа Евро 2020 стадиони|2004]]
[[Категорија:UEFA European Championship tournaments|2004]]
13.609

уредувања