Европско првенство во фудбал 2004: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
Создадена страница со: {{Инфокутија за меѓународно фудбалско натпреварување | име_на_турнирот = | tourney_name = УЕ...
 
Ред 44:
 
{{DEFAULTSORT:Uefa Euro 2004}}
[[Категорија:UEFAЕвропско Euroпрвенство 2004во фудбал 2000| ]]
[[Категорија:International association football competitions hosted by Portugal|2004]]
[[Категорија:UEFA European Championship tournaments|2004]]
13.878

уредувања