Предлошка:Навкутија со столбови: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
</td>}}
</tr></table>
{{{category|}}}
|list1 =
{{#if:{{{group1<includeonly>|</includeonly>}}}{{{sect1|}}}
}}
| {{{list11|}}}
{{{category|}}}
 
}}
}}<noinclude>