Разлика помеѓу преработките на „Лотар Матеус“

Додадени 2 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
| youthclubs1 = [[ФК Херцогенаурах]]
| years1 = 1979–1984
| clubs1 = [[ФК Борусија МехенгладбахМенхенгладбах|Борусија Мехенгладбах]]
| caps1 = 162
| goals1 = 36
13.428

уредувања