Разлика помеѓу преработките на „Обидим“

Одземени 202 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
 
{{Населено место-Бугарија-никулец}}
{{Населени места во Општина Банско}}
 
[[Категорија:Општина Банско]]
[[Категорија:Општина Банско]]
[[Категорија:Села во Пиринска Македонија]]
[[Категорија:Села во Македонија]]
[[Категорија:Села во Бугарија]]