Разлика помеѓу преработките на „Хаџидимово (општина)“

с
* [http://hadzhidimovo.info/ Официјална страница на Општина Хаџидимово]
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Општина Хаџидимово}}
{{Општини во Пиринска Македонија}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Хаџидимово, Општина}}
[[Категорија:Општина Хаџидимово| ]]
[[Категорија:Општини во Пиринска Македонија]]
[[Категорија:Општини во Бугарија]]
[[Категорија:Општини во Благоевградската област]]