Разлика помеѓу преработките на „Гинтерсберге“

Додаден 1 бајт ,  пред 3 години
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
|Town = [[Харцгероде]]
|image_photo =
|Wappen = Wappen_GuentersbergeDEU Güntersberge COA.pngsvg
|lat_deg = 51 |lat_min = 38 |lat_sec = 38
|lon_deg = 10 |lon_min = 58 |lon_sec = 41
12

уредувања