Дебочица: Разлика помеѓу преработките

Одземени 14 бајти ,  пред 6 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2653486 (translate me))
[[Категорија:Села во Република Бугарија]]
[[Категорија:Населени места во Општина Благоевград]]
[[Категорија:Села во Општина Благоевград]]
[[Категорија:Села во Македонија]]
[[Категорија:Села во Пиринска Македонија]]