Разлика помеѓу преработките на „Претседател на Собранието на Македонија“

с
| [[Талат Џафери]]<br />{{small|(1962–)}} || [[File:Macedonian Minister of Defense Talat Xhaferi, left, tours a field hospital run by soldiers from Montenegro, Macedonia and Albania during a distinguished visitor day in Pepeliste, Macedonia, June 6, 2013 130606-A-BS718-005 (cropped).jpg|60px]] || 27 април 2017 || актуелен || [[Демократска унија за интеграција]]
|}
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
==Надворешни врски==