Разлика помеѓу преработките на „Фернандо Торес“

Додадени 156 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
| name = {{flagicon|Шпанија}} Фернандо Торес
| image = [[File:Fernando Torres DEP-ATM 024 1200.jpg|200px]]
| caption = Фернандо Торес се загрева за [[ФК Атлетико Мадрид|Атлетико Мадрид]] во 2015
| fullname = Фернандо Хозе Торес Санз<ref name="Statistics">{{Cite web
| title = Statistics
12.881

уредување