Разлика помеѓу преработките на „Фернандо Торес“

Одземени 6 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
с
{{Infobox football biography 3
| name = {{flagicon|Шпанија}} Фернандо Торес
| image = [[ПодатотекаFile:TorresFinale12Fernando croppedTorres DEP-ATM 024 1200.jpg|200px]]
| fullname = Фернандо Хозе Торес Санз<ref name="Statistics">{{Cite web
| title = Statistics
12.608

уредувања