Разлика помеѓу преработките на „7 јануари (починале)“

Додадени 112 бајти ,  пред 4 години
дополнување
(дополнување)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[1989]] 
|[[Хирохито]] — цар на [[Јапонија]].
|-
|valign="top" align="right"|[[2004]] 
|[[Ингрид Тулин]] — шведска актерка.
|-
|}