Разлика помеѓу преработките на „ХОПС - Опции за здрав живот“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
(ново лого)
{{Инфокутија за компанија |
company_name = ХОПС - Опции за здрав живот Скопје|
company_logo = [[Податотека:Hops logo novo.jpeg|170п200п]]|
company_type = Здружение на граѓани |
company_slogan = Опции за здрав живот Скопје|