Разлика помеѓу преработките на „Раул Гонсалес“

Одземен 21 бајт ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с
| nationalteam3 = [[Фудбалска репрезентација на Шпанија до 21 години|Шпанија U21]]
| nationalteam4 = [[Фудбалска репрезентација на Шпанија|Олимписки игри]]
| nationalteam5 = [[Фудбалска репрезентација на Шпанија до 18 години|Шпанија]]
| nationalcaps1 = 2
| nationalgoals1 = 4
11.790

уредувања