Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
(Одбиени последните 2 промени (од 118.165.77.151) и ја поврати преработката 3501363 на Dandarmkd)
* [http://www.kfshkendija.com/ Портал на ФК Шкендија] {{sq}}
 
{{Прва фудбалска лига на Македонија 20142016/20152017}}
{{Шаблонска група
|title=Домашни титули
589

уредувања