Фудбалски куп на Македонија 1997-1998: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][проверена преработка]
|goals2=
|stadium=[[Национална Арена „Филип II Македонски“|Градски стадион]], [[Скопје]]
|attendance= 19,000
|referee=Сашо Лазаревски ([[Куманово]])
}}
645

уредувања