Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

Додадени 2 бајти ,  пред 3 години
с
(→‎Историја: дополнување)
}}
 
[[Категорија:Фудбалски клубови од ПрваВтора фудбалска лига на Македонија|Металург]]
[[Категорија:ФК Металург (Скопје)| ]]
589

уредувања