Фудбалски куп на Македонија 1997-1998: Разлика помеѓу преработките

[проверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
|-
|}
 
[[Категорија:Спорт во Македонија во 1997 година|Куп]]
[[Категорија:Спорт во Македонија во 1998 година|Куп]]
645

уредувања