Разлика помеѓу преработките на „Прва фудбалска лига на Македонија 2007/2008“

с
[[Категорија:Натпреварувачки сезони во првата фудбалска лига на Македонија|2007-2008]]
[[Категорија:2007-08 фудбалски лиги]]
[[Категорија:РепубликаСпорт во Македонија во 2007 година|Прва лига]]
[[Категорија:РепубликаСпорт во Македонија во 2008 година|Прва лига]]
589

уредувања