Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Retrohead“

нема опис на уредувањето
таа ја пишував на брзина... инаку на википедија имам 40 000 уредувања и повеќето статии се избрани --[[User:Dalco26|Еден Македонец]] <small>([[User talk:Dalco26|разговор]])</small> 19:26, 2 мај 2017 (CEST)
:Во ред, ќе ги поправам печатните грешки кои и ги имаш и за 10 минути кажи дали е почитлива.--[[User:Retrohead|Retrohead]] <small>([[User talk:Retrohead|разговор]])</small> 19:27, 2 мај 2017 (CEST)
::Инаку коментарот на огласна табла ти беше навистина неумесен. Веројатно ти бил во афект.--[[User:Retrohead|Retrohead]] <small>([[User talk:Retrohead|разговор]])</small> 19:28, 2 мај 2017 (CEST)