Разлика помеѓу преработките на „Декларација на албанските политички партии во Македонија“

Создадена страница со: '''Тиранската платформа''' е политичка програма на албанските партии потишана на 7 ј...
(Создадена страница со: '''Тиранската платформа''' е политичка програма на албанските партии потишана на 7 ј...)
(нема разлика)