Разлика помеѓу преработките на „Хуан Хосе Лобато“

Додадени 89 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
| proteams = {{ct|ACG|2011}}<br>{{ct|EUS|2013}}<br>{{ct|MOV|2014}}<br>{{ct|TLJ|2017}}
| majorwins =
| updated = 191 јануаримај 2017
}}
 
: 3. Сиркут де ла Сарт
: 4. [[Џиро дел Пиемонте]]
;2017
: 6. [[Трка околу Франкфурт 2017|Трка околу Франкфурт]]
{{Palmares end}}