Разлика помеѓу преработките на „Маурисио Почетино“

с
(Создадена страница со: {{Use dmy dates|date=October 2013}} {{Infobox football biography 3 | name = Маурисио Почетино | image = File:Mauricio Pochettino 2016.j...)
 
 
{{DEFAULTSORT:Pochettino, Mauricio}}
[[Категорија:АгентинскиАргентински фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на Парис Сен Жермен]]
[[Категорија:Менаџери на ФК Тотенхем]]
12.659

уредувања