Разлика помеѓу преработките на „ISO 3166-2:MK“

Додадени 5 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот: Поправа пренасочувања)
с
|-
|<code>'''MK-82'''</code>
|[[Општина Чучер -Сандево|Чучер -Сандево]]
|-
|<code>'''MK-83'''</code>
* Општините Другово, Вранештица, Зајас и Осломеј во март 2013 година биле припоени кон Општина Кичево.
 
== Наводи ==
{{наводи}}
<references/>