Разлика помеѓу преработките на „Општина Сарај“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
нов подреден клуч за Категорија:Општина Сарај: „ “ користејќи го HotCat
с (додадена Категорија:Општини во Град Скопје користејќи го HotCat)
с (нов подреден клуч за Категорија:Општина Сарај: „ “ користејќи го HotCat)
{{Општини во Република Македонија}}
 
[[Категорија:Општина Сарај|* ]]
[[Категорија:Општини во Македонија|Сарај]]
[[Категорија:Општини во Град Скопје|Сарај]]