Разлика помеѓу преработките на „Август Фердинанд Мебиус“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
better rendering (GlobalReplace v0.6.5)
(authority control moved to wikidata)
(better rendering (GlobalReplace v0.6.5))
|box_width = 280px
|name = Август Мебиус<br />''<small>August Ferdinand Möbius</small>''
|image = August Ferdinand Möbius.pngjpg
|image_size = 280px
|caption = Август Фердинанд Мебиус
31

уредување