Разлика помеѓу преработките на „1999“

Додадени 37 бајти ,  пред 4 години
ситна поправка
(→‎Настани: дополнување)
(ситна поправка)
* [[Редовна година, која започнува во петок|календарот за таа година]]
{{commonscat|1999}}
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
[[Категорија:20 век|91999]]