Разлика помеѓу преработките на „Сони Колбрели“

Додадени 208 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
:[[Гран Премио ди Лугано]] (2016)
:[[Тре Вали Варезине]] (2016)
| updated = 2716 мартаприл 2017
}}
 
: 9. [[Милано-Сан Ремо 2016|Милано-Сан Ремо]]
;2017
: 1. [[Брабантсе Пејл]]
: 1. Етапа 2 [[Париз-Ница 2017|Париз-Ница]]
: 7. [[Е3 Харелбеке 2017|Е3 Харелбеке]]
: 9. [[Амстел Голд Рејс 2017|Амстел Голд Рејс]]
: 10. [[Трка околу Фландрија 2017|Трка околу Фландрија]]
{{Palmares end}}