Разлика помеѓу преработките на „Калиште“

Одземени 3 бајти ,  пред 3 години
с
Отстрането уредувањето на 141.136.14.35 (разговор), вратено на последната верзија на Zeko 15
(Ги менувам етничките тензии во оваа статија , лагата за народот!)
с (Отстрането уредувањето на 141.136.14.35 (разговор), вратено на последната верзија на Zeko 15)
|-
| [[Македонци]]
| 12351
|-
| [[Турци]]