Разлика помеѓу преработките на „Сони Колбрели“

Додадени 60 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
:[[Гран Премио ди Лугано]] (2016)
:[[Тре Вали Варезине]] (2016)
| updated = 1327 март 2017
}}
 
;2017
: 1. Етапа 2 [[Париз-Ница 2017|Париз-Ница]]
: 7. [[Е3 Харелбеке 2017|Е3 Харелбеке]]
{{Palmares end}}