Јохан Тарчуловски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 5 години
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
{{Infobox military person
| honorific_prefix =
| name = JohanЈохан TarculovskiТарчуловски
| honorific_suffix =
| native_name = Јохан Тарчуловски {{mk icon}}
30

уредувања