Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Kolega2357-Bot“

нема опис на уредувањето
(→‎Наградени сте!: нова порака (ВикиЉубов))
 
|style="vertical-align: middle; padding: 3px;" | ♥ [[User:Aneta Molika|Aneta Molika]] <small>([[User talk:Aneta Molika|разговор]])</small> 10:54, 21 јуни 2013 (CEST)
|}
===Помош!===
[[User:NatasaNedanoska|NatasaNedanoska]] <small>([[User talk:NatasaNedanoska|разговор]])</small> 08:09, 14 март 2017 (CET) Ве молам за помош околу уредување на статијата [[Елдин Вражалица]] затоа што гледам дека ѝ се заканува бришење!Што точно да променам, додадам, одземам за да биде достојна статија за Википедија? Се обидов дополнително да ја дообработам! Што треба уште да се доуреди? Благодарам!