Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:ФК Работнички (Скопје)]]
[[Категорија:Македонска архитектура од 2011 година]]
[[Категорија:Стадиони во Европа]]
13.190

уредувања