Разлика помеѓу преработките на „Амстердам“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
[[Категорија:Градови во Холандија]]
[[Категорија:Главни градови во Европа]]
[[Категорија:СевернаГрадови во Северна Холандија]]
12.360

уредувања