Разлика помеѓу преработките на „Пјерлуиџи Колина“

Додадени 143 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
[[Категорија:Италијански фудбалски судии]]
[[Категорија:Луѓе од Болоња]]
[[Категорија:УЕФА Лига на шампиони судии]]
[[Категорија:УЕФА Лига Европа судии]]
11.785

уредувања