Разлика помеѓу преработките на „Алберт Ајнштајн“

Одземени 19 бајти ,  пред 3 години
rv
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(rv)
| box_width = 200px
| name = Алберт Ајнштајн
| image = Albert EinsteњсдџцвqwassloinEinstein Head.jpg
| caption = Алберт Ајнштајн, 1947
| birth_date = {{Роден на|14|март|1879}}