Разлика помеѓу преработките на „Црна Гора“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
|leader_title3 = Претседател на Парламент
|leader_name1 = [[Филип Вујановиќ]]
|leader_name2 = [[МилоДушко ЃукановиќМарковиќ]]
|leader_name3 = [[Ранко Кривокапиќ]]
|area_rank = 160th
12.483

уредувања