Скриени страсти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: pt:Pasión de Gavilanes Менува: en:Pasión De Gavilanes
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(избришани слики)
с (Бот Додава: pt:Pasión de Gavilanes Менува: en:Pasión De Gavilanes)
[[bg:Трима братя, три сестри]]
[[el:Κρυφά πάθη]]
[[en:Pasión deDe gavilanesGavilanes]]
[[es:Pasión de gavilanes]]
[[fr:Pasión de Gavilanes]]
[[pl:Gorzka zemsta]]
[[pt:Pasión de Gavilanes]]
[[ro:Jurământul]]
46.384

уредувања