Игор Ѓузелов: Разлика помеѓу преработките

Одземени 48 бајти ,  пред 14 години
с
отстранување на слики кои недостасуваат
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (отстранување на слики кои недостасуваат)
{{Инфокутија Фудбалер
| име = Игор Ѓузелов
| слика = [[Слика:Игор Ѓузелов.jpg|150п]]
| роден-датум = [[2 април]], [[1976]]
| роден-град = [[Струмица]]