Разлика помеѓу преработките на „Бубакар Бари“

Одземени 9 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
с
| years3 = 2003–2007 | caps3 = 102 | goals3 = 0 | clubs3 = {{Fb team Beveren}}
| years4 = 2007- | caps4 = 182 | goals4 = 1 | clubs4 = {{Fb team Lokeren}}
| nationalyears1 = 2000- | nationalcaps1 = 74 | nationalgoals1 = 30 | nationalteam1 = {{flagicon|Брегот на СлоноватаСлон. Коска}} [[Фудбалска репрезентација на Брегот на Слоновата Коска|Брег на Слоновата Коска]]
| pcupdate = 6 јануари 2011
| ntupdate = 17 ноември 2010