Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1857984 (translate me))
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Пратенички состав 2008-2011]]
[[Категорија:Пратенички состав 2011-20152014]]
[[Категорија:Политичари од СДСМ]]
[[Категорија:Политичари од НСДП]]