Љубисав Иванов - Ѕинго: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
с (Откажано уредувањето 3092794 на уредникот 62.162.198.169 (разговор))
[[Категорија:Пратенички состав 2006-2008]]
[[Категорија:Пратенички состав 2008-2011]]
[[Категорија:Пратенички состав 2011-20152014]]
[[Категорија:Политичари од СПМ]]