Предраг Самарџиски: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Македонска кошаркарска репрезентација во 2009/ 2011}}
{{Македонска кошаркарска репрезентација 2007}}
{{Македонија-кошарка-никулец}}
 
{{DEFAULTSORT:Самарџиски, Предраг}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Македонски кошаркари]]
[[Категорија:Македонски спортисти]]