Разлика помеѓу преработките на „22 јануари (починале)“

дополнување
(дополнување)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[1997]] 
|[[Ордан Петлески]] — македонски академски [[сликар]].
|-
|valign="top" align="right"|[[2017]] 
|[[Јаки Либецајт]] — германски [[Рок-музика|рок]]-[[Тапан|тапанар]], член на групата „Кен“ (''Can'').
|}
<noinclude>