Разлика помеѓу преработките на „Дијамантите се вечни (филм)“

с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
 
== Факти за филмот ==
Филмот "Дијамантите„Дијамантите се вечни"вечни“ е режиран од страна на режисерот Гај Хамилтон, а главните улоги ги толкуваат [[Шон Конери]], Чарлс Греј и Џил Сент Џон. Филмот претставува дел од циклусот филмови за тајниот агент [[Џејмс Бонд]].<ref>''Антена'', бр. 805, 29.11.2013, стр. 11.</ref>
 
== Содржина ==